Tulcon

01 lutego 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą zakupową Open Nexus

                                   Platforma zakupowa Tulcon S.A.

 

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować Państwa, iż już od 1 lutego oddajemy do Państwa dyspozycji elektroniczne narzędzie Platformę Zakupową, które umożliwi Państwu od tej pory składanie ofert w drodze elektronicznej. Mając na względzie racjonalizację procesu zakupowego, przyspieszenie negocjacji oraz dotarcie do szerokiej grupy dostawców stawiamy na innowacyjne rozwiązanie jakim jest platforma zakupowa Open Nexus.

Dzięki platformie zakupowej uzyskacie Państwo szybszy dostęp do postępowań organizowanych przez naszą Spółkę, co wpłynie pozytywnie zarówno na transparentność procesu zakupowego oraz tempo przepływu informacji w tym zakresie.

Z naszej strony zapraszamy do zarejestrowania się w bazie naszych dostawców na stronie https://platformazakupowa.pl/tulcon/dostawcy. Dzięki temu będziecie Państwo regularnie otrzymywać informacje o prowadzonych zakupach.

W przypadku pytań lub problemów technicznych prosimy o kontaktowanie się z Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus, która obsługuje naszą platformę tel. 61 679 19 00 (czynne pn-pt od 8:00 do 17:00).

Zachęcamy Państwa do czynnego uczestnictwa w składaniu ofert na platformie.

 

 


Dodano: 02-02-2016

GRUPA SERWISOWA

Tel.
+48 609 609 210
Adres E-mail:
serwis@tulcon.pl

GENERALNY WYKONAWCA

Tel. centrala:
+48 62 732 35 35
Adres E-mail:
tulcon@tulcon.pl
traskostal

Znajdziesz nas także tutaj:

www.traskostal.pl