Tulcon

tulcon, konsorcjum tst

Ideą Konsorcjum TST jest podejmowanie przedsięwzięć budowlanych, angażując potencjał, którym dysponują  podmioty wchodzące w skład: wytwórnia konstrukcji stalowych Trasko-Stal oraz firma budowlana Tulcon. Wieloletnie doświadczenie obu partnerów pozwala skutecznie i efektywnie zarządzać procesem organizacji w taki sposób, by w pełni zaspokoić oczekiwania i potrzeby każdego klienta.

W biurze projektowym pracuje grono wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów, którzy z wysoką precyzją realizują kompletne projekty wykonawcze i warsztatowe konstrukcji oraz projekty obudów. Konstruktorzy korzystają wyłącznie z nowoczesnego oprogramowania, które pozwala podejmować tematy trudne i złożone technologicznie. Posiadanie własnego parku maszyn jest atutem, który bezpośrednio przekłada się na jakość i terminowość robót.

Wiemy, że wartością firmy są ludzie, ich wiedza, umiejętności i doświadczenia. Budowanie partnerskich relacji, wymiana myśli i sprawny przepływ informacji pozwala osiagnąć Konsorcjum TST każdy zamierzony cel.

 

GRUPA SERWISOWA

Tel.
+48 609 609 210
Adres E-mail:
serwis@tulcon.pl

GENERALNY WYKONAWCA

Tel. centrala:
+48 62 732 35 35
Adres E-mail:
tulcon@tulcon.pl
traskostal

Znajdziesz nas także tutaj:

www.traskostal.pl