Tulcon

Świadczymy usługi na rynku budowlanym od 1999 roku. Z sukcesem realizujemy inwestycje dla klientów sektora mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowo-handlowego. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby wymagających klientów, wiarygodnym i profesjonalnym partnerem.

Firma Tulcon S.A. to przede wszystkim zespół specjalistów o wysokim stopniu zaangażowania i pasji. Mamy świadomość, że realizacja procesu budowlanego na współczesnym rynku, nie różni się w sposób istotny od siebie. Metodę wykonania przedsięwzięć budowlanych determinują wypracowane metody techniczne, obowiązujące wymogi formalne. Inwestycję można przeprowadzić lepiej lub gorzej, zachowując ustalone ramy czasowe i budżet. W naszych działaniach postanowiliśmy zmierzyć się z wykonywaniem przedsięwzięć budowlanych, przyjmując najlepsze wzorce z wysoko rozwiniętych rynków. W tym celu stworzyliśmy przedsiębiorstwo budowlane, którego siłą są pracownicy. Stworzony przez nas zespół specjalistów opracował metody zarządzania i organizacji procesu w taki sposób, by w pełni zaspokoić oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Posiadamy własną, rozbudowaną bazę sprzętową, jesteśmy w stanie błyskawicznie zorganizować się na terenie budowy. Park technologiczny Tulcon S.A. to kilkaset kontenerów, kilkanaście żurawi wieżowych, koparki, ładowarki, transport ciężarowy i osobowy oraz ekipy szybkiego reagowania, które dają nam komfort i czas niezbędny do solidnego przygotowania i dalszej realizacji projektu.

Naszym najwyższym priorytetem jest zaufanie klientów, dla których jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem. Naszą wiarygodność na rynku budowlanym wzmacnia prestiżowe wyróżnienie Gazele Biznesu oraz pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie dla firm budowlanych Platynowe Wiertło. W roku 2010 spółka uzyskała Certyfikat TÜV Nord dla Systemu Zarządzania EN ISO 9001:2008.

GRUPA SERWISOWA

Tel.
+48 609 609 210
Adres E-mail:
serwis@tulcon.pl

GENERALNY WYKONAWCA

Tel. centrala:
+48 62 732 35 35
Adres E-mail:
tulcon@tulcon.pl
traskostal

Znajdziesz nas także tutaj:

www.traskostal.pl